BIOLOX® Seramikleri 1974 Yılından Bu Yana 15 milyondan fazla satılmıştır

Biyoseramikler – Yüksek teknoloji ürünü
Suni Kalça Eklemleri için Giderek Daha Fazla Popüler Hale Gelmektedir

CeramTec, Tıbbi Ürünler Bölümü sayesinde kalça artroplastisinde eklem replasmanı için kullanılan biyoseramikler alanında dünyanın en önemli üreticisi konumuna gelmiştir. Bu bölüm aynı zamanda tüm dünyadaki ortopedik üreticilerin büyük çoğunluğuna modüler sistemler için seramik komponentler tedarik etmektedir. CeramTec yenilikçi materyaller teknolojisi sayesinde küresel pazar lideri olarak kırk yıldan daha fazla süredir standartları belirlemektedir.

BIOLOX®delta: En yeni nesil seramikler

Eşleşme yüzeylerinde başka hiç bir üreticinin materyali BIOLOX® seramikleri kadar sık kullanılmamaktadır. 1974 yılından bu yana on 15 milyonun üzerinde BIOLOX® komponenti satılmıştır. Orta Avrupa'da kalça eklemi ameliyatı geçiren tüm hastaların %60'ında BIOLOX® komponent implantları kullanılmıştır. Dünyanın lider ortopedik üreticilerinin tamamı kalitesi kanıtlamış BIOLOX® seramik komponentlerini içeren kalça eklemi replasmanı sistemlerini sunmaktadır. Ortopedik üreticiler, materyal bilimi insanları ve cerrahlarla olan yakın işbirlikçi ortaklığımız bu başarının temel garantisidir.

Önerilen İlgili Kişiler

CeramTec Group'taki şahsi olarak ve doğrudan sorumlu ilgili kişilerin listesi görmek için lütfen sağdaki "İlgili Kişiler" düğmesini tıklayın.