CeramTec Türkiye:

CeramTec Türkiye – Türkiye Piyasasının Taleplerine Yönelik Gelişmiş Seramikler

Gelişmiş seramikler alanında standartları belirleyen uluslararası CeramTec Group şirketlerinden biri olan CeramTec Türkiye, Türkiye piyasasında "Seramik Uzmanları" olma iddiamızı ve gelişmiş seramik malzemeleri konusundaki tutkumuzu temsil etmektedir.

Pumps and Pump Casing Applications – Ceramic Sealing Technology in Automotive Engineering

CeramTec Group otomotiv, elektronik, inşaat ve sanayi sektörleri için gelişmiş seramik bileşenler tedarik etmektedir. CeramTec'in global üretim alanları ve bölümler tarafından en yüksek uluslararası kalite standartlarında üretilen teknik seramiklere erişim sahibi olan CeramTec Türkiye, Türkiye'deki teknik seramik bileşenleri talebini karşılamaktadır.

Uluslararası alanda bir üretici ve tedarikçi olan CeramTec'in gelişmiş seramikleri Otomotiv Sektörü, Elektronik, Enerji ve Çevre Teknolojisi, Ekipman, Makine ve Medikal Mühendisliği ve diğer birçok uygulamada kullanılmaktadır. Gerekli seramik malzemeleri doğru şekilde seçme, uygulama alanına özgü gereksinimlere göre ayarlama ve uyarlamalar yapma ve seramiklerin özel malzeme özelliklerinden faydalanmak üzere parçaların optimal tasarımını ve üretimini gerçekleştirme, CeramTec Group uzmanlarının temel becerileri arasındadır.

“Teknik seramik konusunda dünyanın önde gelen üreticilerinden biri olan CeramTec Group, seramik malzemelerden üretilen parçaların, komponentlerin ve ürünlerin gelişim, üretim ve tedariki konusunda uzmandır.”

Avrupa, Amerika ve Asya'daki üretim tesisleri ve bağlı kuruluşlarında 3,500'ün üzerinde çalışanı olan CeramTec, dünya çapında bir üretici ve tedarikçidir.

Misyonumuz

CeramTec Group, kârlı büyüme sağlamayı ve global piyasanın lideri olmayı amaçlamaktadır. Yönetim politikasını, iş faaliyetlerimizin temel noktası olarak kabul ediyoruz. Hedefimiz enerji tasarrufu sağlayıp doğal kaynakları korurken kâr elde etmektir.

Devamını okuyun

Kalite

CeramTec'in kaliteye olan bağlılığı, şirketin yönetim politikasının ayrılmaz bir parçasıdır. Gelişmiş seramiklerden uygun maliyetli ürünler geliştirme, üretme ve satma yüksek kalite, güvenlik ve çevre dostu ürünler elde edilmesini sağlamaktadır.

Devamını okuyun

Sosyal Medyada Gelişmiş Seramik Dünyası

Sosyal Medyada Gelişmiş Seramik Dünyası'nı keşfederek haberler, fuarlar, etkinlikler ve web sitemizle ilgili güncellemelerden haberdar olun.

LinkedIn

CeramTec Profili

Wikipedia

CeramTec Profili